Jak se vaří v POPULARU

RESTAURACE

Kvalita a čerstvost

Restaurant Popular Steak Bar & Sushi nabízí prvotřídní servis a především špičkový gastronomický zážitek vykouzlený z kvalitních surovin v elegantním prostředí vytříbeného interiéru.

Nekuřácká restaurace se nachází v centru města Hradec Králové. Součástí restaurace je také letní zahrádka a bezdrátové připojení Wi-fi. Malí labužníci ocení speciální dětské menu. Nabízíme Vám také originální dárkové certifikáty v hodnotě 500 a 1000 Kč pro každou příležitost.

Sushi

Najdete u nás největší nabídku čerstvých ryb a možných sushi kombinací, které zaujmou každého a každý si může poskládat to na co právě má chuť. Za zmínku stojí i část japonské teplé domácí kuchyně, která je u nás připravována podle tradičních receptů.

Společenské a firemní akce

Nekuřácká restaurace je k dispozici hostům pro účely společenských a firemních akcí, jako jsou degustace vín, tiskové konference, svatební hostiny, třídní srazy, firemní večírky, oslavy narozenin, meetingy, atd.


RESTAURANT MENU SUSHI MENU


DRINK LIST
RESTAURACE RESTAURACE
AKTUALITY ČTĚTE VÍCE

Platební karty

K Vaší spokojenosti u nás můžete opět platit platebními kartami.

Nový koncept menu

Můžete se těšit na rozšířenou nabídku barových specialit, burgerů, asijských baget a sandwichů. Těšíme se na vaši návštěvu a přijďte ochutnat.

POZOR ROZVOZ

DOČASNĚ POZASTAVENA ROZVÁŽKOVÁ SLUŽBA

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,
OD 1.LEDNA 2018 BUDE Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ DOČASNĚ POZASTAVENA ROZVÁŽKOVÁ SLUŽBA. OBJEDNÁVKY VÁM RÁDI PŘIPRAVÍME K OSOBNÍMU VYZVEDNUTÍ V RESTAURACI NA BARU.
OMLOUVÁME SE A DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

FACEBOOK KDE NÁS NAJDETE

Popular STEAK BAR & SUSHI
Nekuřácká restaurace
Mostecká 279
500 02 Hradec Králové
Rezervace / Rozvoz jídla
Tel.: + 420 775 943 850
MAPA CELÝ KONTAKT