Jak se vaří v POPULARU

EXPRES DELIVERY - ROZVOZ JÍDLA HRADEC KRÁLOVÉ

Dovezeme Vám jídlo, kam si budete přát. Nechcete vařit a lednička je prázdná? Večírek? Party? Narozeniny? Máme pro Vás řešení... Vyberte si a zavolejte nám, dovezeme jídlo až k Vám...

ROZVOZ PO HRADCI KRÁLOVÉ JE ZDARMA.

Naše dovážka se vztahuje na vyznačenou lokalitu Hradce Králové. Dovážka mimo rámec základního pokrytí je závislá na telefonické domluvě, aktuálních možnostech a výši objednávky. Minimální výše objednávky je 100 Kč bez obalu. U vybraných lokalit rozvoz zpoplatněn částkou 40 Kč při objednávce do 300 Kč Zpoplatněné lokality: Vysoká nad Labem, Březhrad, Plačice, Stěžery, Lochenice, Skalička, Slatina, Piletice, Svinary.

Ceny v jídelním lístku nejsou uvedeny včetně obalu (od 5 Kč do 20 Kč). Pohybují se v závislosti na velikosti objednávky.

Při příjmu objednávky budete našim operátorem vyzváni ke sdělení Jména a Příjmení, doručovací adresy a telefonního čísla. Při placení můžete využít kromě hotovostní platby také stravenky a v brzké době očekávejte také možnost platby platební kartou přímo u řidiče. Při platbě stravenkami se rozdíl v celkové ceně nevrací.

SNÍDANĚ
Rozvoz
AKTUALITY ČTĚTE VÍCE

Platební karty

K Vaší spokojenosti u nás můžete opět platit platebními kartami.

Nový koncept menu

Můžete se těšit na rozšířenou nabídku barových specialit, burgerů, asijských baget a sandwichů. Těšíme se na vaši návštěvu a přijďte ochutnat.

POZOR ROZVOZ

DOČASNĚ POZASTAVENA ROZVÁŽKOVÁ SLUŽBA

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,
OD 1.LEDNA 2018 BUDE Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ DOČASNĚ POZASTAVENA ROZVÁŽKOVÁ SLUŽBA. OBJEDNÁVKY VÁM RÁDI PŘIPRAVÍME K OSOBNÍMU VYZVEDNUTÍ V RESTAURACI NA BARU.
OMLOUVÁME SE A DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

FACEBOOK KDE NÁS NAJDETE

Popular STEAK BAR & SUSHI
Nekuřácká restaurace
Mostecká 279
500 02 Hradec Králové
Rezervace / Rozvoz jídla
Tel.: + 420 775 943 850
MAPA CELÝ KONTAKT